Nowości MDD na Warsaw Home 2018

04.10.2018

W Międzynarodowych Targach Wyposażenia Wnętrz udział wzięli najważniejsi producenci oraz dystrybutorzy z branży. Na stoisku F2.7 w hali F zobaczyć można było  nowości produktowe i premiery MDD.

Na powierzchni 242 m kw. zaprezentowano nagradzane już wcześniej produkty z portfolio firmy. Będą to: Agora – modułowe rozwiązanie przetestowane w warunkach coworkingu oraz krzesła New School (obie linie produktowe zaprojektowane przez szwedzkie studio projektowe Form Us With Love), a także meble miękkie z kolekcji Grace autorstwa Krystiana Kowalskiego.

Warsaw Home 2018 to przede wszystkim okazja do przedstawienia odwiedzającym nowych propozycji MDD. Premierowo zaprezentowano fotel Frank projektu Krystiana Kowalskiego oraz propozycje Dymitra Malcewa: budki akustyczne Hana i Hako, kolekcja lounge – Kaiva oraz biurko Gravity.

Po raz pierwszy na Targach Warsaw Home zaaranżowana została odrębna strefa chillout o powierzchni 280 m kw. Swoje miejsce znalazły w niej wspomniane wyżej produkty MDD, zapewniające komfort akustyczny we wnętrzach. Odwiedzający mogli osobiście przekonać się o funkcjonalności produktów, znajdując w tej przestrzeni miejsce na odpoczynek lub spokojną rozmowę. Całość zlokalizowana była w hali F przy scenie głównej, na której odbywały się prelekcje i wykłady.