Dzień inspiracji w nowym showroomie MDD w Warszawie

17.02.2020

27 lutego o godzinie 15.00 na ul. Domaniewskiej 52 w budynku Trinity One w Warszawie, odbędzie się kolejny Dzień Inspiracji z MDD połączony z oficjalnym otwarciem nowego showroomu marki. Wydarzenie współorganizowane z firmą Tarkett dedykowane jest wszystkim, którzy kochają dobry design, architektom oraz osobom ściśle związanym z branżą.

Event swoją obecnością uświetni wyjątkowa szwedzka grupa designerów Form Us With Love, którzy podzielą się doświadczeniami przebiegu procesu twórczego w swoich projektach.

Jako goście specjalni ze swoimi prelekcjami wystąpią:

Krystian Kowalski
Czołowy polski designer, uhonorowany wieloma nagrodami takimi jak Designer Of The Year, Must Have Award za kolekcję Mesh i Grace, Good Design Award.

Ernest Wińczyk
Jeden z najlepszych fotografów designu opowie o psychologii rzeczy w fotografii.

Jan Banasikowski
Ekspert CBRE,  Doradca ds. HR oraz analiz lokalizacyjnych, opowie o tym, jak design oraz najnowsze trendy w aranżacji biur wpływają na wzmocnienie pozytywnego wizerunku organizacji na rynku, a także jak budują jej reputację u klientów, partnerów biznesowych i pracowników.

W trakcie wydarzenia zachęcamy do networkingu przy winie oraz przekąskach w zaaranżowanych strefach chillout – będziemy wymieniać się doświadczeniami i pomysłami​.

Zaplanowaliśmy również wspólne aktywności, które wyzwalają kreatywność. Wśród uczestników przyznane będą nagrody – wyjątkowe produkty z kolekcji siedzisk MDD.

Biuro zostało zaprojektowane również z myślą o architektach, którzy na żywo będą mieli możliwość poznać nasze produkty put in use, zapoznać się ze wzornikami oraz uzyskać fachową poradę.

Serdecznie zapraszamy, liczymy na Waszą obecność!

Dołącz już dziś!