Naszą firmę tworzą pracownicy, dlatego staramy się wybierać ludzi, dla których praca to nie tylko źródło utrzymania. To także realizacja własnych zainteresowań i pasji, a przede wszystkim miejsce, w którym dobrze się czują.

• dobrze bawimy się podczas spotkań integracyjnych
• mówimy do siebie po imieniu
• spotykamy się przy najlepszej kawie
• ...a sukcesy świętujemy przy torcie
• wspólnie dojeżdżamy do pracy
• angażujemy się w pomoc potrzebującym
• uczymy się języków obcych

W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy na stanowiska:

Asystent Działu Marketingu

miejsce pracy: Sępólno Krajeńskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

• wsparcie w organizacji wydarzeń marketingowych
• śledzenie aktualnych trendów rynkowych i potrzeb konsumentów
• kontakt z mediami
• komunikacja wewnątrz firmy

OCZEKUJEMY

• znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• zaangażowania i dynamiki w działaniu
• kreatywności
• samodzielności w działaniu
• umiejętności organizacyjnych
• umiejętności pracy w grupie
• umiejętności pracy pod presją czasu

ZAPEWNIAMY

• umowę o pracę
• podstawowe narzędzia pracy
• pracę w dynamicznym międzynarodowym zespole
• możliwość rozwoju zawodowego
• udział w ciekawych projektach

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV na adres kariera@mdd.pl.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.